دپــارتمــان ها

دپارتمــان های طراحی

گــــروه معماری المیرا معرفت - حامد احمدی نسب

طراحی پلان

تفاوتی ندارد پروژه مربوط به ساختمان مسکونی است یا تجاری و یا صنعتی، آنچه اهمیت دارد این است که طراحی پلان باید با جزئیات و دقت کامل انجام گیرد.

معماری داخلی

طراحی فضا های داخلی نقش عمده ای در کیفیت فضایی ساختمان و به دنبال آن کیفیت زندگی ساکنین دارد.  از این رو باید توجه اساسی به مسئله طراحی داشت.

نما

در طراحی نما، معماران و سازندگان با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت جغرافیایی، تعداد طبقات ساختمان،و بودجه آن ها اقدام به انتخاب نوع مصالح می کنند.

لند اسکیپ (فضای سبز)

طراحی فضای سبز از بهترین تحولاتی است که می توانیم در محیط های مسکونی، میادین، پیاده روها، فضاهای بیمارستانی، ویلاها و غیره ایجاد کنیم.

سازه و عرشه فولادی

یک سازه فلزی موجدار است که به دلیل اجرای ساده، سرعت اجرای بالا، هزینه نسبتا پایین و ایمنی مناسب کاربرد گسترده ای در سقف یا کف ساختمانِ ساخت و ساز های مختلف دارد.

نورپردازی

در طراحی معماری داخلی، حسی که از محیط القا می‌ شود اهمیت دارد. برای رسیدن به این هدف، تمرکز اصلی باید بر روی طرح‌ های خلاقانه نورپردازی باشد.

تماس با

گــروه معماری المیرا حامد

برای دریافت مشاوره در زمینه طراحی و اجرای سازه های فلزی، معماری، مدیریت پروژه های ساختمانی  با ما در ارتباط باشید. همکاران ما در EHarchitect در اولین فرصت پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

  تلفن تمـاس : ۰۴۱۳۳۳۷۳۰۰۲
  تلفن همـــراه : ۰۹۱۴۴۱۲۳۹۴۹
  تلفن نمـابــــر : ۰۴۱۳۶۵۹۰۳۲۶


  info@eharchitect.ir


  آدرس: تبریز، آبرسان، فارابی شمالی، جنب زیرگذر، پلاک ۹۲

  شنبه تا پنجشنبه ۰۸:۰۰ –  ۱۹:۰۰