دربــاره مــا

درباره ما

گروه معماری المیرا معرفت - حامد احمدی نسب

شرکت مهندسی EHarchitect در سال 1375 در تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را به عنوان مشاور و پیمانکار ساختمان آغاز نمود و موفق به انجام پروژه های موفق در سطح کشور از جمله شهرهای تبریز و تهران شد. این شرکت با بهره گیری از تجربیات سالهای گذشته توانسته است از سال 1392 با مدیریت جدید و با تکیه بر تجربیات و تخصص نیروی انسانی و با ایجاد رویکردی نوین و متفاوت در زمینه ی طراحی و اجرا گامی نوین در جهت افزایش رضایت مشتریان بردارد.

اینک این شرکت با استفاده از فناوری های نوین ساخت و به پشتوانه تخصص و با هدف ارتقا کیفیت زندگی و سعی در آفرینش و خلق فضاهای زیبا، فعالیت خود را در زمینه های معماری شامل: طراحی بهترین پلان های مجتمع های مسکونی، مجتمع های تجاری، اداری و فرهنگی، طراحی ویلا، طراحی لند اسکیپ و بام سبز، طراحی نما و دکوراسیون داخلی و در زمینه سازه شامل :طراحی، تولید و اجرای سقف های عرشه فولادی با استفاده از ورقه های ذوزنقه‌ای M.C.D.S. (Metal Composite Deck System) یا متال‌دک و همچنین در زمینه طراحی و اجرای سازه های فولادی با اتصالات پیچ و مهره‌ ای به صورت طرح و ساخت EPC ادامه می دهد.

eharchitect

تماس با

گروه معماری المیرا حامد

برای دریافت مشاوره در زمینه طراحی و اجرای سازه های فلزی، معماری، مدیریت پروژه های ساختمانی  با ما در ارتباط باشید. همکاران ما در EHarchitect در اولین فرصت پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

  تلفن تمـاس : ۰۴۱۳۳۳۷۳۰۰۲
  تلفن همـــراه : ۰۹۱۴۴۱۲۳۹۴۹
  تلفن نمـابــــر : ۰۴۱۳۶۵۹۰۳۲۶


  info@eharchitect.ir


  آدرس: تبریز، آبرسان، فارابی شمالی، جنب زیرگذر، پلاک ۹۲

  شنبه تا پنجشنبه ۰۸:۰۰ –  ۱۹:۰۰